StarTech.com FAN5X15TX3 Arkusz Danych
Przeglądaj online lub pobierz Arkusz Danych dla Komponenty chłodzenia komputera StarTech.com FAN5X15TX3. StarTech.com Replacement 50mm Ball Bearing CPU Case Fan - TX3 Connector - System fan kit - 50 mm Instrukcja obsługi
  • Pobierz
  • Dodaj do moich podręczników
  • Drukuj
  • Strona
    / 2
  • Spis treści
  • BOOKMARKI
  • Oceniono. / 5. Na podstawie oceny klientów
Przeglądanie stron 0
50x15mm TX3 Replacement Ball Bearing Computer Case Fan
StarTech ID: FAN5X15TX3
This versatile 50mm x 50mm x 15mm fan is an ideal replacement fan for keeping your computer running cool. The
and longer fan lifespan.
operating status information.
Applications
Replace a noisy or failed computer case fan
Install into a computer to increase air flow and cooling
Features
Dual ball bearing design
3-pin connector with tachometer wire
Includes a 3-pin to 4-pin LP4 Molex adapter
Przeglądanie stron 0
1 2
Podsumowanie treści
Strona 1 - Features
50x15mm TX3 Replacement Ball Bearing Computer Case FanStarTech ID: FAN5X15TX3This versatile 50mm x 50mm x 15mm fan is an ideal replacement fan for kee
Strona 2
Technical SpecificationsWarranty 2 YearsNumber of Conductors 3Fan Bearing Type Ball BearingConnector Type(s) 1 - Molex Fan (3 pin; TX3) FemaleFan RPM