StarTech.com FANBOX92 Arkusz Danych
Przeglądaj online lub pobierz Arkusz Danych dla Komponenty chłodzenia komputera StarTech.com FANBOX92. StarTech.com 92x25mm Dual Ball Bearing Computer Case Fan w/ LP4 Connector Instrukcja obsługi
  • Pobierz
  • Dodaj do moich podręczników
  • Drukuj
  • Strona
    / 2
  • Spis treści
  • BOOKMARKI
  • Oceniono. / 5. Na podstawie oceny klientów
Przeglądanie stron 0
92x25mm Dual Ball Bearing Computer Case Fan w/ LP4 Connector
StarTech ID: FANBOX92
This 9.2cm x 9.2cm x 2.5cm (3 5/8" x 3 5/8" x 1") Dual Ball Bearing PC case fan is an add-in cooling fan
designed to fit most computers.
due to overheating components.
moving 39.35 CFM (cubic feet per minute) of air.
Power is supplied to the fan using a standard LP4 (hard drive power connector) pass through plug.
Applications
Replace a noisy or failed computer case fan
Install into a computer case to increase air flow and cooling
Features
92mm dual ball bearing fan design
Inline LP4 power connectors
www.startech.com
Przeglądanie stron 0
1 2
Podsumowanie treści
Strona 1 - Features
92x25mm Dual Ball Bearing Computer Case Fan w/ LP4 ConnectorStarTech ID: FANBOX92This 9.2cm x 9.2cm x 2.5cm (3 5/8" x 3 5/8" x 1") Dual
Strona 2
Technical SpecificationsWarranty 2 YearsNumber of Conductors 2Fan Bearing Type Ball BearingConnector Type(s) 1 - LP4 (4 pin; Molex Large Drive Power)