Instrukcje obsługi i podręczniki użytkownika dla Kable SATA StarTech.com SATAPOWEXT12.
Marka: Startech-com | Kategoria: Kable SATA | Rozmiar: 0.16 MB |
| Modele | Rodzaj dokumentu |
|---|---|
| ESATAPNLFM1 |
Arkusz Danych
StarTech.com 1 ft eSATA Panel Mount Cable - F/M,
2 strony
| SATAEXT30CM |
Arkusz Danych
StarTech.com 0.3m SATA Extension Cable,
2 strony
| SLSATAF50CMS |
StarTech.com 0.5m Slimline SATA Female to SATA with SATA Power Cable Adapter,
| SATA22PEXT |
StarTech.com 12in 22 Pin SATA Power and Data Extension Cable,
| SATAPOWEXT8 |
StarTech.com 8in 15 pin SATA Power Extension Cable,
| LSATARND18 |
StarTech.com 18in Latching Round SATA Cable,
| LSATA6 |
StarTech.com 6in Latching SATA Cable,
| LSATA8 |
StarTech.com 8in Latching SATA to SATA Cable - F/F,
| SATA8 |
StarTech.com 8in SATA Serial ATA Cable,